Burcu Binici, Sen Anlat Karadeniz’de


Burcu Binici, Sen Anlat Karadeniz’de

Burcu Binici, Sen Anlat Karadeniz dizisine transfer oldu. Son olarak ‘Türk Malı’ adlı dizide ‘Deren’ karakterini canlandıran güzel oyuncu Burcu Binici, “Sen anlat Karadeniz” adlı dizinin kadrosuna dahil oldu.

Yapımcılığını üstlenen Osman Sınav’ın yaptığı, yönetmeni Emre Kabakuşak’ın üstlendiği dizide Burcu Binici, Eyşan karakterini canlandıracak. Oldukça güçlü bir karakteri oynayan Burcu Binici, atv ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

Burcu Binici Kimdir?

burcu-binici-sen-anlat-karadeniz31 yaşındaki olan güzel oyuncu, 6 Temmuz 1986 yılında, Erzurum’da dünyaya gelmiştir. Bir ağabeyi ve iki ablası bulunan Burcu Binici, aslen Rize Hemşin’li olup, babasının memuriyeti nedeni ile çocukluğunu Aydın’da geçirmiştir. Ekrem Çiftçi İlköğretim okulunda başlayan öğrenim hayatını Aydın Lisesi’nde tamamlamıştır. Babasının yeniden Erzurum’a tayini nedeni ile geri döndükleri şehirde, kısa bir süreliğine Akbank’ta çalışan oyuncu, sonrasında ilaç mümessilliği ve dansçılık gibi farklı meslekler de denemiştir.

Burcu Binici şan eğitimi almış, beş yaşından beri ilgi odağı olan dans sayesinde Anadolu Ateşi grubu tarafından keşfedilmiştir. Bir yıl kadar da bu grupta dans ettikten sonra, Bir Bulut Olsam dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Sonrasında Sensiz Yaşayamam, Dürüye’nin Güğümleri, Sarı Siyah, 6 Mantı, Biz Babasız Büyüdük, Uçurum gibi dizi ve filmlerde rol almış olan Burcu Binici, Dürüye’nin Güğümleri dizisinin yönetmeni olan Eray Koçak ile bir ilişki yaşamış, ikili 18 Temmuz 2011 yılında evlenmiş ve 6 Şubat 2012 tarihinde de boşanmıştır. Güzel oyuncunun adı bir süre Yusuf Güney’le anılmış, şu an kendisi Trabzonspor Basketbol Takımı’nın oyuncularından Eren Beyaz ile ilişki yaşamaktadır.

 

Sen-Anlat-Karadeniz-Nerede-Çekiliyor-Dizi-Seti-Nerede


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

86
7 shares, 86 points

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
Duygusal Duygusal
1
Duygusal
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Tiksinç Tiksinç
6
Tiksinç
Berbat Berbat
6
Berbat
Muhteşem Muhteşem
4
Muhteşem
Komik Komik
4
Komik
İlginç İlginç
6
İlginç
Mutlu Mutlu
3
Mutlu
hate hate
4
hate
confused confused
2
confused
fail fail
6
fail
fun fun
6
fun
geeky geeky
5
geeky
love love
3
love
lol lol
4
lol
win win
0
win

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir