Haluk Levent Cumhurbaşkanlığı Daveti Özlemi


Haluk Levent Cumhurbaşkanlığı Daveti Özlemi

Sanatçı Haluk Levent, Cumhurbaşkanlığı’ndan davet gelmemesinden dolayı dertli olduğunu belirtti.

Habertürk TV’de yayınlanan Kübra Par ile Açık ve Net programına katılan Haluk Leventkamuoyunun kendisi hakkında çok merak edilen soruları yanıtladı.

CUMHURBAŞKANI’NIN ÇAĞIRMASINI İSTERİM

“Cumhurbaşkanlığı’ndaki davetlere sizi çağırdılar mı?” sorusuna Levent; “Yok çağırmadılar oradaki yemekleri gördükçe içim gidiyor zaten, niye ben çağrılmıyorum diye. ‘Çağırsalar Haluk Levent gitmez’ diyorlar ama hayır giderim. Kenara çekmeye çalışırım, ‘siz Cumhurbaşkanısınız lütfen şunlara el atın’ derim. Giden sanatçıları eleştirmiyorum, insanların iktidarı sevme özgürlüğü var. Ben muhalif olabilirim ama gidenlerin tamamına yalaka demek doğru değil.” cevabını verdi.

KONSERLER ARTTI

Levent, İzmir Marşı klibini yaptıktan sonra konserlerinin arttığını belirtti. Ancak, klibi sadece Youtube’a koyduğunu ve diğer müzik platformalarına koyarak para kazanmadığını ifade etti.

ATATÜRK YERİNE MUSTAFA KEMAL’İ TERCİH EDİYORUM

Haluk Levent, Mustafa Kemal Atatürk’ten bahsederken ise Atatürk yerine Mustafa Kemal demeyi tercih ettiğini Mustafa Kemal kullanımının daha mücadeleci geldiğibi belirtti.

Bilgi: EnsonHaber

Yorum:

Bu haberden sonra sosyal Medyada Haluk Levent hakkında ayrımcı gibi görünmeye çalışan kişiler tarafından atılan yorumlara cevap vermek gerekirse “Haluk Levent İzmir Marşını söylerken harkiasın haluk levent deniyordu – Ki harikasın. Fakat Cumhurbaşkanlığı daveti olsa giderim dediğinde bu kitle Haluk Levent’i dışlıyor. Bu kitle ülkenin bütünlüğünü istemeyen kitle, bu kitle ülkesini düşünenlerin söylediği cümleler değil” Düşüncelerinizi yorumla belirtmenizi istiyorum…


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

98
7 shares, 98 points

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
6
Şaşkın
Duygusal Duygusal
7
Duygusal
Sevimli Sevimli
6
Sevimli
Tiksinç Tiksinç
4
Tiksinç
Berbat Berbat
4
Berbat
Muhteşem Muhteşem
3
Muhteşem
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
4
İlginç
Mutlu Mutlu
1
Mutlu
hate hate
2
hate
confused confused
6
confused
fail fail
4
fail
fun fun
4
fun
geeky geeky
3
geeky
love love
1
love
lol lol
2
lol
win win
5
win

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir