Klavye Delikanlıları Final Sebebi


Klavye Delikanlıları Final Sebebi

Son zamanlarda ardı arkası kesilmeyen final haberlerine bir yenisi daha eklendi. Show TV’nin sevilen dizisi Klavye Delikanlıları da reyting kurbanları arasına girdi. Peki, Klavye Delikanlıları neden final yapıyor? Klavye Delikanlıları final bölümü ne zaman?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Klavye Delikanlıları izleyicilerini üzecek haber geldi Geçmiş sezondan devam eden dizilerin yeni sezon bölümleri gelmeye devam ederken; reyting kurbanlarından biri de Klavye Delikanlıları oldu. Önce yayın günü değişen şimdi de final yapacağı söylentileri ile anılan Klavye Delikanlıları neden bitiyor? Klavye Delikanlıları final bölümü ne zaman yayınlanacak?

Klavye Delikanlıları final bölümü ne zaman yayınlanacak?

Oyuncu kadrosunda Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Sinan Çalışkanoğlu gibi başarılı isimlerin yer aldığı Klavye Delikanlıları yayınlandığı Salı gününden Pazar gününe nakledilmişti.  Ancak gün değişikliği de Show TV’nin iddialı dizisinin final yapmasını engelleyemedi.

Show TV’nin Süreç Film imzalı iddialı dizisi Klavye Delikanlıları hakkında da final kararı alındı. Genel yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı dizinin 9. bölümde bitirileceği öğrenildi. Bu hafta 26 Kasım Pazar günü Klavye Delikanlıları 8.bölümüyle ekranda olacak dizi haftaya 3 Aralık Pazar günü 9.bölümüyle final yapacak.

Klavye Delikanlıları 8.bölümde neler olacak?

Hiko dayı, yıllardır görmediği kızı Cansu ile karşılaşmak için doğru zamanı bekliyor kendi içinde gelgitler yaşıyordur. Seyran’a aşk-ı ilan eden Bayram, sevgilisini ailesiyle tanıştırmak için ilk adımı atmış, Selen’den umduğunu bir türlü bulamayan Veli Dayıoğlu, çareyi hacı hoca işlerine girmekte bulmuştur. Komiser Cevdet ve Sibel, emniyetin içindeki köstebeği araştırırken, Güneş ve köstebek 2 sırra kadem basmıştır. Selen’in ihaneti ile sarsılan Kerem, annesi Semiha’nın gelin adayları ile bir bir görüşüp neye uğradığını şaşırmış ve her birinden koşarak uzaklaşmıştır. Kuzen Volki, ufak bir oyun oynayarak Selen ve Kerem’in arasındaki buzları az da olsa eritmiş, sevdiceği Cansu’yu ekibin geri kalanıyla nihayet tanıştırıp kaynaşma çalışmalarını başlatmıştır. Mahalleliden cesaret alan Hiko Dayı sonunda Cansu ile tanışmak için kolları sıvar ve akşam için meyhanede yer ayırtır. Seyran’ı ailesiyle tanıştıracak olan Bayram ve annelerinin doğum gününü unutmayan Kerem ile Tahir’in de adresi aynı meyhane olacaktır. Bütün ekip tesadüfen de olsa aynı ortamda buluşur. Kızıyla tanışmak üzere meyhanede bekleyen Hiko Dayı, aile arasında duygusal bir akşam planlasa da tesadüfler peşini bırakmayacaktır. Ekibimizi yine büyük sürprizler bekliyordur.

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu:

Rasim Öztekin

Kaan Yıldırım

Vildan Atasever

Uraz Kaygılaroğlu

Ali Barkın

Selen Seyven

Seray Sever

Gül Onat

Cengiz Küçükayvaz

Sinan Çalışkanoğlu

Filiz Taşbaş

İpek Tanrıyar

Mert Asker

Klavye Delikanlıları 8.bölüm fragmanı


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

85
6 shares, 85 points

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
Duygusal Duygusal
2
Duygusal
Sevimli Sevimli
1
Sevimli
Tiksinç Tiksinç
0
Tiksinç
Berbat Berbat
6
Berbat
Muhteşem Muhteşem
5
Muhteşem
Komik Komik
4
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
Mutlu Mutlu
4
Mutlu
hate hate
5
hate
confused confused
2
confused
fail fail
0
fail
fun fun
6
fun
geeky geeky
6
geeky
love love
4
love
lol lol
4
lol
win win
1
win

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir