Payitaht Abdülhamid 23.Bölüm İzle HD


Payitaht Abdülhamid 23.Bölüm İzle HD

TRT 1 ekranının heyecan dolu dizis Payitaht Abdülhamid son bölümü ile dün akşam izlendi. Sevilen dizide Abdülhamid’e karşı büyük bir güç doğdu, sarayda ise ortalık karıştı. Payitaht Abdülhamid’in merak edilen 24. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 23. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Geçtiğimiz hafta Selim Paşa’nın hatırlamaya çalıştığı gerçeğin yer aldığı gazete, Abdülhamid’in elindedir. Parvus bir kez daha gerçek kimliğini gizlemeyi başaracak mı yoksa Selim Paşa’nın içindeki kuşku ile araştırdığı Gerfand gerçeği ortaya çıkacak mı? Bu hafta dizinin giriş hikâyesinde yer alan konuların ilki…

Murat, Söğütlü ve Yusuf, fırıncının ailesini ajanlardan kurtarır ancak yeni görevleri çok daha zorlu olacaktır. Çünkü Abdülhamid’in yurt dışından çağırdığı mühendisler Parvus’un hedefi olmuştur. Mahmud ise sonunda amacına ulaşmış, şirkette görev alabilmiştir. Ama Abdülhamid’in onun için başka planları vardır. Hatice; Kemalettin’i kışkırtmak için yeni bir Oyun içine girer. Kemalettin’e karşı son kozunu oynar. Bakalım bu oyunu kazanabilecek mi? Firuze; Bidar’ın emriyle hakkında soruşturma yapıldığını öğrenir. Gözünü karartıp hazırlanan raporu yok etmek için aramaya başlar. Aradığından daha da fazlasını bulur. Firuze yüzünden kimlerin başı yanacaktır?

Bidar Sultan; Abdülhamid’in gönlünü almaya çalışırken Abdülhamid Saraya bir misafir davet ettiğini söyler. Gelen misafirin güzel, genç bir kadın olduğunu gören Bidar’ın dünyası başına yıkılır. Bidar Sultan şimdi ne yapacak? Abdülhamid’i sıkıştırmak isteyen Parvus, maşaları aracılığıyla Abdülhamid’in önüne geçmişten gelen yüklü bir borç çıkartır. Ya bu borç ödenecek, ya da gümrüklerimiz yabancıların eline geçecektir. Kasada yeterli para yoktur. Sultan Abdülhamid toprak kaybetmeden borç batağından kurtulabilecek mi?


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

90
7 shares, 90 points

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
4
Şaşkın
Duygusal Duygusal
3
Duygusal
Sevimli Sevimli
2
Sevimli
Tiksinç Tiksinç
2
Tiksinç
Berbat Berbat
1
Berbat
Muhteşem Muhteşem
6
Muhteşem
Komik Komik
5
Komik
İlginç İlginç
2
İlginç
Mutlu Mutlu
8
Mutlu
hate hate
6
hate
confused confused
4
confused
fail fail
2
fail
fun fun
1
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
5
love
lol lol
6
lol
win win
2
win

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir