Payitaht Abdülhamid 26.Bölüm (HD) İzle


Payitaht Abdülhamid 26.Bölüm (HD) İzle

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 26. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sultan Abdülhamit için umutlar tükenmektedir. Bidar Sultan, büyük bir keder içindeyken, Parvus’u ve Amerikalıları öfkeden çılgına çevirecek bir karar alır. Abdülhamid’in ölüm döşeğinde olması düşmanın ekmeğine yağ sürer. Bir yandan Amerika Osmanlı’ya karşı savaş hazırlıklarına başlar. Diğer taraftan hain planlarına dahil olan Mahmut Paşa, Parvus’un da emriyle Şehzade Abdülkadir’i tahta çıkarmak için hazırlar.

Tüm bunların yanında Sarayın içinde de başka bir savaş kopmaktadır. Firuze’ye tehdit notu bırakan kişi onun gerçek kimliğini Bidar’a söyler. Firuze deliye döner ve Hatice’nin Kemalettin’e yazdığı aşk mektubunu Bidar’a verir. Halk, gazetelerde Abdülkadir’in tahta geçeceğini okumuş, ortalık alevlenmişken, Murad, Söğütlü ve Ahsen zehirleme olayının ve bütün bu tezgahın ardındaki ismi bulmaya çalışırlar. Bu sırada buldukları şeyle hayatlarının şokunu yaşayacaklardır!

Firuze’nin gerçek kimliği ortaya çıkınca neler olacak? Hatice ve Kemalettin, Firuze’nin intikam için onları içine attığı ateşten nasıl çıkacaklar? Abdülhamid eğer iyileşirse, savaşı durdurmayı başarıp öte yandan oğlunun ihanetini affedebilecek mi?

Payitaht Abdulhamid Oyuncu Kadrosu

  • Bülent İnal
  • Özlem Conker
  • Saygın Soysal
  • Ezgi Eyüboğlu
  • Hakan Boyav
  • Selen Öztürk

Gibi isimlerin yer aldığı Payitaht Abdülhamid dizisi, dün akşam ekrana gelen 26. bölümüyle izleyicinin beğenisini kazandı. Dizinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı için de bekleyişe geçen izleyiciler merakla yeni bölümde neler yaşanacağını bekliyor.

Sitemizde yer alan diğer bölümler için: Payitaht Abdulhamid Bölümleri


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

92
8 shares, 92 points

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
6
Şaşkın
Duygusal Duygusal
5
Duygusal
Sevimli Sevimli
4
Sevimli
Tiksinç Tiksinç
4
Tiksinç
Berbat Berbat
3
Berbat
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
4
İlginç
Mutlu Mutlu
0
Mutlu
hate hate
2
hate
confused confused
6
confused
fail fail
4
fail
fun fun
3
fun
geeky geeky
2
geeky
love love
0
love
lol lol
1
lol
win win
4
win

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir