Sivilce ve Cilt Lekelerine Karşı Kür


Sivilce ve Cilt Lekelerine Karşı Kür

Sivilce ve cilt lekelerine karşı kür

Hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan program, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayatın formüllerini ekrana getiriyor.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu anlatıyor.

İbrahim Saraçoğlu Lavanta Kürü: Hem cilt renginiz açılmasını sağlayacak, hem de cildinizin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olacak bir kürdür. Bu kür sayesinde sivilceler yok olacağı gibi, ciltteki sivilce lekeleri de silikleşecek ve cilt güzelliğiniz geri gelecektir.

İçindekiler:

1 tutam, yani ortalama 4-5 gram lavantayı, 1,5 su bardağı suyun içinde 15 dakika boyunca demleyin. Demleme süresinin 15 dakikayı aşmamasına dikkat edin. Demleme esnasında ocağın altını en kısık seviyede tutun ki, suyun sıcaklığı kaynama noktasında sabit kalsın. Suyu asla fokur fokur kaynatmayın.

15 dakika dolar dolmaz süzme işlemini beklemeden yapın ve suyun ılınmasını bekleyin. 15 gün boyunca hiç aksatmadan her akşam yemekten en az 2 saat sonra hazırladığınız lavanta küründen 1 çay bardağı dolusu için.

Lavanta kürünüzü her akşam taze olarak hazırlayın. Buzdolabında beklettiğiniz lavanta kürünü içmeyin. Bir önceki günden kalan lavanta kürünü içmeyin. Lavanta kürünün içine şeker ve buna benzer katkı maddesi ilave etmeyin.

Küre başladığınızda ilk 15 gün aralıksız uygulayın. 15 günün sonunda 1 çay bardağı lavanta kürünü haftada 3-4 kez akşam yemeklerinden 2 saat sonra içmeye devam edin.

Karaciğer sağlıklı çalışmaya başladığında bunun cildinize yansımasını hissedecek ve sivilcelerinizden kurtulmaya başladığınızı göreceksiniz. Bu aşamaya geldiğinizde lavanta kürünüzü sonlandırabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Maya Maskesi :

Sivilce lekeleri için hem çok az malzeme ile hazırlanan hem de oldukça etkili ve pratik bir maskedir. Bunun için 1 paket kuru maya ile suya ihtiyacınız var. Kuru mayayı bir kaseye alın ve krem kıvamına ulaşana kadar azar azar su ekleyin. Karışım ne çok katı ne de cıvık olmalı. Elde ettiğiniz karışımı, göz çevresi hariç tüm cildinize uygulayın. Maske 1 dakika kadar cildinizde kaldıktan sonra ılık suyla yıkayın. Haftada 2 kez düzenli olarak uygulayacağınız maya maskesi ile sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

89
9 shares, 89 points

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
Duygusal Duygusal
1
Duygusal
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Tiksinç Tiksinç
6
Tiksinç
Berbat Berbat
6
Berbat
Muhteşem Muhteşem
4
Muhteşem
Komik Komik
3
Komik
İlginç İlginç
6
İlginç
Mutlu Mutlu
3
Mutlu
hate hate
4
hate
confused confused
2
confused
fail fail
6
fail
fun fun
6
fun
geeky geeky
5
geeky
love love
3
love
lol lol
4
lol
win win
0
win

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir